Wielofunkcyjne komody do każdego pokoju

Możesz postawić ją w sypialni, salonie lub przedpokoju (jeśli oczywiście jest odpowiednio obszerny) albo dziecięcym pokoju.  Ale oczywiście, komoda najlepiej sprawdza się na salonach z ustawioną wysoką nadstawką. Stylowa, ponadczasowa, pojemna i elegancka. Zawiera wszystko to, co mebel powinien posiadać.

Komody i witryny

Meblami, które uatrakcyjniają nasze salony są komody i witryny. Mają charakter dekoracyjny, ale z uwagi na pojemność szufad i części szafkowej pomieszczą wiele potrzebnych przedmiotów. Przeszklone witryny znakomicie posłużą do eksponowana szkła i ozdobnych talerzy. W komodach oprócz głęboko schowanej nalewki w części z witryną, można w szufladach pomieścić bieliznę pościelową, obrusy, firany, a także dokumenty lub inne ważne domowe drobiazgi. W salonie bardzo przydadzą się również meble tapicerowane, które znakomicie wypełnią kącik wypoczynkowy. Kanapa z dwoma fotelami oraz stoliki i ławy kawowe dają połączenie, które zawsze się sprawdza. Tutaj można wygodnie przysiąść i przy filiżance kawy czy herbaty dobrze chwilę wypocząć. Niektóre ławy posiadają funkcję podnoszenia, przez co stają się jeszcze wygodniejsze w użytkowaniu.

Komody do przedpokoju

Zagospodarowanie przedpokoju niekoniecznie wymaga ustawienia w nim komody. To efektowne rozwiązanie, ale zajmuje wiele miejsca, a więc komoda dobrze się sprawdza jedynie w domach i dużych mieszkaniach. Zestaw mebli do przedpokoju w kolorze dębu lub dowolnym innym, jest dużo lepszym, praktyczniejszym rozwiązaniem. W zestawie znajdziemy tutaj zarówno szafkę na buty, jak i szeroką, dwudrzwiową szafę, która pomieści wiele ubrań. Jest też wolnostojący wieszak na ubrania w kolorze dębu. Można kupować cały zestaw, bądź poszczególne meble. Zestawy są dostępne w internetowych sklepach meblowych, podobnie jak i komplety mebli do sypialni. W sypialnianych kompletach jest drewniany stelaż, szafka nocna dąb sonoma, komoda. Meble kupowane w internecie są przeznaczone do samodzielnego montażu, zazwyczaj też transport jest gratis od pewnej kwoty.