Posezonowe wyprzedaże

Jesień  to  znakomity okres na posezonowe wyprzedaże. I chociaż wydawałoby się, że mebli pory roku nie dotyczą, to jednak jesienią można trafić na znakomite meblowe okazje. A gdzie? Jak zawsze w sklepach internetowych online.

Tapicerowane narożniki zawsze w modzie

Narożnik jest meblem wielofunkcyjnym. Nie tylko idealnie służy do wypoczynku, ale także po rozłożeniu bardzo dobrze spełni funkcję spania. Niemniej właściwe łóżko do spania przez cały rok nie powinno być rozkładane. O wiele lepiej śpi się na jednolitym materacu bez połączeń. Kręgosłup docenia wysoką jakość materaców sprężynowo-kieszeniowych. Łóżka do sypialni nowoczesne zawierają właśnie takie w przeważającej większości. Taki materac jest średnio twardy, wyposażony w system multipocket oraz cienką warstwę pianki poliuretanowej. Pozwala ona na idealne dopasowanie się materaca do sylwetki. To komfortowy wypoczynek i poranki bez bólu mięśni oraz bólu głowy.  Obok współczesnej sypialni w nowoczesnych mieszkaniach są zorganizowane garderoby przedpokój posiadać może również szafy wnękowe o przesuwnych drzwiach. Jedno ze skrzydeł może być wyposażone w lustro. Takie rozwiązania są bardzo praktyczne i pojemne. Dzięki temu w salonie nie musi już stać żadna szafa.

 Pozostałe meble do salonu

Zależnie od jego wielkości  w salonie można ustawić stół jadalniany z czterema krzesłami. Jeśli posiadamy salon otwarty na kuchnię, to stół – ustawiony na środku – jest dobrym połączeniem dwóch  pomieszczeń o różnym charakterze. Mówimy wówczas o kuchni otwartej na salon. Nowoczesna szafka rtv 110 cm ustawiona w salonie pomieści zarówno sprzęt grający, jak i monitor telewizora. Przeszklona  część zawierać będzie dekoracyjnie ustawione wakacyjne pamiątki lub szkło artystyczne.  Półki można przeznaczyć na książki lub pudełka z biżuterią. Dobrym salonowym meblem są podnoszone ławy drewniane. W mniejszych pomieszczeniach mogą spełniać rolę stołu jadalnianego ustawionego do kanapy lub narożnika. Na co dzień jest to wypoczynkowy kącik ze stolikiem kawowym.