Nietypowe meble – narożne, wiszące…

Wszystko o czym pomyślisz, że mogłoby się znaleźć w twoim mieszkaniu, jest już zrobione, wynalezione i można to kupić. Jeśli nie wierzysz, spróbuj posurfować po internetowym handlu. A szczególnie po sklepach meblowych online. Tam marzenia się spełniają…

Internetowe sklepy meblowe

Znaleźć tu naprawdę można wszystko, co potrzeba i to w najprzeróżniejszych cenach. Na każdą kieszeń. Zarówno te bardzo drogie, jak i całkiem tanie meble. W sieci  w sprzedaży znajdują się komplety meblowe, całe zestawy do salonu czy sypialni, jak też poszczególne elementy, jak wisząca szafka pod telewizor, czy stolik nocny wiszący. Wiszące półki czy szafki, szczególnie te nocne, które tradycyjnie są stojące, są o tyle wygodne, że łatwo wymieść spod nich kurz. Ci co chętnie sprzątają, mają to za zaletę. Podobnie jest z meblami łazienkowymi, które często są  przymocowywane jedynie do ściany, a do podłogi pozostaje wolny dostęp. Istnieje wówczas łatwość sprzątania całej przestrzeni łazienkowej. Niebywała wygoda w utrzymywaniu czystości. Gdyby dało się podnieść w tej sposób całą szafę lub meblościankę…  Otóż to, o ile sprzątanie byłoby wówczas łatwiejsze.  Wiszące meble są poza tym lżejsze optycznie, nowoczesne. Najczęściej są to meble systemowe, które kupuje się poszczególnymi częściami. To bardzo ekonomiczne rozwiązanie.

Podwieszany regał

Niemniej nie ma aż tak dobrze, aby cały regał z szufladami był podwieszany. Być może z czasem i do tego dojdziemy, gdyż obecnie mamy osiągnięcia technologiczne, o których nie tylko nie śniło się naszym dziadkom, ale również rodzicom. Mamy samobieżne odkurzacze, systemy odkurzające całe domy bez udziału człowieka, zdalne kosiarki itd. Chcąc zagospodarować każdą wolną przestrzeń w domu warto sięgnąć także po zapełnianie kątów i rogów. Szafy narożne z lustrem mogą idealnie wypełnić niewygodne, puste miejsca. Wystarczy odrobina wyobraźni i dużo potrzeb, aby znaleźć właściwe rozwiązania.