Dąb sonoma ma swój najlepszy czas

Dębowe meble są niezwykle trwałe, mają też swoją – dosyć wygórowaną – cenę. Niemniej w XXI wieku z dębu w meblach pozostaje jedynie wierzchnia faktura. I ta ma się jak najlepiej. Dąb sonoma czyni zestawy mebli eleganckimi, nic dziwnego, że to meble na które jest największy popyt. Nawet meblowe sklepy internetowe odnotowały zwiększone zainteresowanie takim wzornictwem.

Dębowe meble systemowe

Największy wybór mebli można sprawdzić w sieci. Bez wychodzenia z domu można przejechać przez całą Polskę i sprawdzić bezpośrednio u producentów zarówno wzory, jak i ceny. A potem wybrać to, co nam najbardziej odpowiada. Komoda sonoma ma na przykład kilka wzorów, nie istnieje więc niebezpieczeństwo, że kupimy coś, co stoi właśnie u naszych sąsiadów. Komody są tylko z szufladami, bądź w połączeniu z szafkami w różnych rozmiarach i połączeniach. Podobnie jest z szafą trzy-  lub  dwudrzwiową. Połączenia szuflad, półek oraz części na długie ubrania są naprawdę dowolne. Stolik pod rtv w kolorze dębowym można wymienić na półki wiszące pod rtv. Wyglądają w pokoju wyjatkowo ciekawie, a nie zabierają miejsca. Jakość  wykonania jest coraz wyższa, z uwagi na to, że coraz więcej sklepów przenosi się do internetu.

Meble systemowe do pokoju młodzieżowego

Nastolatki dbają przede wszystkim o wzornictwo. Pokój musi wyglądać, być wygodny, a dopiero potem młodzi ludzie myślą o funkcjonalności. To w zasadzie rola rodziców. Dlatego taki mebel jak szafa, to w zasadzie  w  pokoju nastolatka zawalidroga. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest szafa przesuwna 160 cm. Wbudowana  w  ścianę  nie  zabiera powierzchni pokoju. Można ją też zrobić na całą ścianę, przez co pomieści o wiele więcej rzeczy, włącznie  z  plecakiem oraz śpiworem zabieranym na obóz.  Jeśli w domu są dwie pociechy, a pomieszczeń pokojowych niestety dla wszystkich nie wystarcza, spróbujmy wstawić do pokoju dziecięcego, łóżko piętrowe 160×80. Łóżka połączone drabinkami ćwiczą sprawność małego człowieka. Są przez dzieci bardzo lubiane, a zarazem praktyczne oraz funkcjonalne.